پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
عنوان : برگزاری جلسه وصول مطالبات شركت گاز استان با حضور استاندار ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ 
ساعت : ۱۳:۵۳:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری جلسه وصول مطالبات شرکت گاز استان با حضور استاندار ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در جلسه هم اندیشی مدیران سازمانها، ادارات و نهادهای بدهکار به شرکت گاز که با حضور استاندار و معاون امور عمرانی استانداری برگزار گردید ، بر وصول مطالبات و پرداخت بدهی های معوق دستگاههای اجرایی استان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی در ابتدا به گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی به استان اشاره کرد و گفت : تلاش و کوشش مجموعه شرکت گاز استان بر این است تا پایان سال 98 عملیات گازرسانی به شهرها و روستاهایی که قابلیت گازرسانی داشته باشند را به انجام برساند و این مهم منوط بر پرداخت به موقع گازبهاء و بدهی های معوق دستگاه های اجرایی ، نهادها و ...  می باشد.

مدیرعامل با اشاره به مکاتبات اخیر مقام عالی وزارت نفت به معاون اول رئیس جمهور  و وزارت کشور در این خصوص و ذکر جزئیات آن خاطر نشان کرد و گفت: عدم پرداخت بدهی های فوق جزء مصادیق بی انضباطی مالی و مورد سئوال و ایراد دستگاه های نظارتی و حسابرسی بوده و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات و اختلافات اداری ناشی از قطع گاز و تحمیل هزینه های مضاعف به بیت المال از قبیل انتخاب پیمانکار نیروی انسانی ، تجهیزات مورد نیاز و... از مدیران ادارات و سازمانها و نهادهای دولتی خواست نسبت پرداخت بدهای معوقه که مربوط به سنوات گذشته است همکاری نمایند.

در پایان ضمن تشکر استاندار از مدیرعامل و مجموعه کارکنان شرکت گاز استان ایلام در موضوع توسعه گازرسانی به استان و درصد بهره مندی شهری و روستایی استان و برنامه های شرکت گاز استان ایلام ،ابلاغ نمود که کلیه مدیران ادارات و دستگاه ها و شرکت های دولتی و عمومی نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند و همه مدیران حاضر در جلسه نیز اعلام آمادگی برای پرداخت نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 249

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0