پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
عنوان : امضاء تفاهم نامه همكاری شركت گاز استان و دانشگاه پیام نور ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۶:۴۴:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

امضاء تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان و دانشگاه پیام نور ایلام

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان ایلام، مهندس عباس شمس­ اللهی مدیرعامل شرکت ضمن عرض خیرمقدم و ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه گفت: این امر باعث می شود تا تعامل بین دو سازمان بیشتر و کاربردی­ تر شود و انعقاد تفاهم ­نامه مسیری برای تعاملات دو سویه فراهم نموده است که با هدف بهره­ گیری از توانمندی­ های اساتید دانشگاه پیام نور و هم افزایی قابلیت­ها، ظرفیت‌ها و امکانات موجود جهت مشاركت در حوزه ­هاي پژوهشي، آموزشي و تحقيقاتي با هدف رفع نيازهاي گاز استان ایلام گام برداشت.

وی همچنین افزود: انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه پیام نور ایلام در جهت شناخت نيازهاي تحقيقاتي و آموزشي و اعتمادي كه به اساتيد و پژوهشگران اين دانشگاه شده، جاي تقدير و تشكر داشته و اميد است قدم هاي مثبتي در جهت تدوين و پيشبرد اهداف شركت گاز استان ایلام برداشته شود .

در ادامه دکتر سهراب زاده رئیس دانشگاه پیام نور ایلام گفت بسیار جای خردسندی است که زمینه همکاری با شرکت گاز استان فراهم شده است.

سهراب زاده در ادامه اظهار داشت: دانشگاه پیام نور قادر است تا درخواست ­های تحقيقاتي و آموزشي شرکت گاز استان را شناسایی و با استفاده از دانش اساتيد گروه­ هاي مرتبط آنها را بررسي و نتايج تحليل و راهكارهاي عملي را ارائه نماید.


نمایش تعداد بازدیدها : 204

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0