پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
عنوان : 23 شهر استان از نعمت گاز برخوردار شده اند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ 
ساعت : ۱۱:۴:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:

23 شهر استان از نعمت گاز برخوردار شده اند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ايلام ،عباس شمس اللهي اظهار داشت: تاکنون 23 شهر استان از نعمت گاز برخوردار شده اند و تنها سه شهر ميمه، زرين آباد و توحيد گازدار نيستند که عمليات اجرايي گاز رساني به اين سه شهر با جديت تمام در حال اجرا است. هم اکنون 98 درصد شهري و 81 درصد ساکنان مناطق روستايي استان ايلام از نعمت گاز برخوردارند.

وي با اشاره به اينکه تلاش مي شود تا پايان سال جاري  و در صورت تأمین اعتبار، کالا و لوله مورد نیاز و رفع معارضین مسیر اين سه شهر نيز به شبکه گاز رساني متصل شوند، افزود: عمليات گاز رساني به شهرهاي توحيد و کهره و روستاهاي اطراف آن از توابع شهرستان چرداول در مراحل پاياني قرار دارد و ظرف مدت 2 ماه آينده اين مناطق به شبکه گاز متصل خواهند شد.

مديرعامل شرکت گاز ايلام با اشاره به وضعيت گاز رساني در نقاط روستايي استان تاکيد کرد: تاکنون از 601 روستاي استان 366 روستا با ظريب نفوذ 81 درصد از نعمت گاز برخوردار شده اند.

شمس اللهي تعداد خانوارهاي روستايي بهره مند از نعمت گاز را 34 هزار و 100 خانوار اعلام کرد و گفت: در حال حاضر عمليات گاز رساني با 235 کيلومتر شبکه توزيع و خط تغذيه در مناطق روستايي استان در دست اقدام است که تا پایان سال 1398 تکميل و به شبکه گاز سراسري متصل خواهند شد.

هم اکنون 98 درصد شهري و 81 درصد ساکنان مناطق روستايي استان ايلام از نعمت گاز برخوردارندنمایش تعداد بازدیدها : 167

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0