پنج‌شنبه, 31 مرداد 1398
    /  2
عنوان : حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو كمیسیون انرژی در جمع مدیران و كاركنان شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ 
ساعت : ۱۴:۳۵:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی در جمع مدیران و کارکنان شرکت گاز استان ایلام

جلال میرزایی نماینده شهرستانهای ایلام ، چرداول ، ایوان، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی در جلسه ای با حضور مدیرعامل و جمعی از اعضای هیئت رییسه شرکت گاز استان ایلام  به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام : عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن عرض خیرمقدم ، گزارش کاملی از وضعیت گازرسانی و ارائه خدمت به مردم توسط شرکت گاز استان ایلام را ارائه نمود.

شمس اللهی  به روند گازرسانی در استان ایلام اشاره نمود و گفت : تا کنون در استان 831 کیلومتر خط انتقال و تغذیه ،              3510 کیلومتر شبکه اجرا ، 92400 انشعاب نصب و بیش از 148000 هزار مشترک از نعمت گاز بهره مند شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در ادامه گفت : تا کنون 23 شهر و 365 روستای استان عملیات گازرسانی آنها به اتمام رسیده و 98 درصد جمعیت شهری و 81 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز برخوردار شده اند و با تلاش و کوشش همکاران در این شرکت تا پایان سال 98 این رشد گازرسانی در استان به 100 درصد در حوزه شهری و 85 درصد در حوزه روستایی خواهد رسید.

شمس اللهی به روند گازرسانی و برنامه های این شرکت در آینده پرداخت و گفت : در حال حاضر عملیات اجرایی 3 شهر میمه و پهله زرین آباد از توابع شهرستان دهلران و شهر توحید از توابع شهرستان چرداول در حال اجرا می باشد که به حول قوه الهی تا پایان سال های 97 و 98 مشعل گاز این سه شهر روشن خواهد شد.

در ادامه این نشست میرزایی نماینده مردم شریف حوزه شمال استان ضمن تشکر و قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان به جهت خدمت رسانی مطلوب گفت : در سالهای اخیر گازرسانی در استان روند رو به رشدی داشته و شرکت گاز استان ایلام در جهت گسترش و توسعه استان نقش بارزی را ایفا نموده است.

وی همچنین به چالش های اقتصادی و مالی جامعه اشاره کرد و توضیحات لازم در این خصوص جهت استماع همکاران ارائه نمود.


نمایش تعداد بازدیدها : 247

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0