دوشنبه, 26 آذر 1397
    /  3
عنوان : تعالی سازمانی الگویی ایده آل برای رشد و ارتقاء سازمان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ 
ساعت : ۸:۴۳:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل تاکید نمود:

تعالی سازمانی الگویی ایده آل برای رشد و ارتقاء سازمان

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در جلسه ارزیابی تعالی سازمانی گفت:تعالی سازمانی الگویی ایده آل برای رشد و ارتقاء سازمان از طریق شناسایی نقاط قوت و فرصتهای قابل بهبود است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام: عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان به اهمیت مدل تعالی سازمانی و نهادینه کردن این مدل در سازمان اشاره نمود و گفت: حرکت در مسیر تعالی سازمانی یک الزام است که می توان سازمان را در شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و پاسخگویی موثر و کار آمد به این فرصتها و تهدیدات یاری رساند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد و گفت: امروزه سازمانها در مسیر ارتقای کیفیت و رشد و حضور در جمع برترین ها گام نهاده اند و برای توسعه فعالیتهای سازمانی خود و حتی رقابت بین سازمانهای دولتی و خصوصی و لزوم افزایش کارایی و در اثر بخشی و ایجاد ارزش به منظور پاسخگویی به ذینفعان و در نهایت رضایتمندی آنان می طلبد همه کارکنان سازمان با جدیت در راه سر آمدی سازمانی تلاش و کوشش کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به ارزیابی صورت گرفته توسط ارزیابان اشاره کرد و گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته طی سه روز نقاط قوت و زمینه های بهبود مشخص گردید، که امیدوارم همکاران از تجربیات و راهنمایی های گروه ارزیاب در راستای بهبود عملکرد استفاده بهینه را داشته باشند.


نمایش تعداد بازدیدها : 43

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0