سه‌شنبه, 3 ارديبهشت 1398
عنوان : تسریع در گازرسانی به روستاهای دهستان گنجوان از توابع بخش چوار
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ 
ساعت : ۱۲:۱۵:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تاکید کرد :

تسریع در گازرسانی به روستاهای دهستان گنجوان از توابع بخش چوار

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین میهن پرست امام جمعه شهرچوار و چراغی بخشدار بخش چوار، بر تسریع در روند گازرسانی به روستاهای دهستان گنجوان از توابع بخش چوار شهرستان ایلام تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی در ابتدا به گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی به شهرستان ایلام پرداخت و گفت: تاکنون در این شهرستان بیش از 900 کیلومتر شبکه توزیع اجرا، 31 هزار انشعاب نصب و بیش از 64 هزار خانوار از نعمت گازطبیعی برخوردار شده اند .

وی به برخورداری 100 درصدی خانوار شهری و 90  درصدی خانوار روستایی در شهرستان ایلام اشاره کرد و گفت: از وظایف مهم شرکت گاز استان، گازرسانی به روستاهای مرزنشین است و باید برای تحقق این کار مهم همکاران تلاش و کوشش خود را مضاعف کنند تا هر چه سریع تر گازرسانی باقیمانده روستاهای بخش چوار به اتمام رسد .

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ادامه داد: در حال حاضر یک پیمانکار مشغول اجرای خط تغذیه گازرسانی به دهستان گنجوان است و جهت تسریع در امور گازرسانی به این پروژه مراحل تهیه پکیج و انتخاب پیمانکار دیگری برای اجرای شبکه و نصب انشعاب در دست اقدام است .

در پایان این نشست امام جمعه و بخشدار بخش چوار هر کدام به نوبه خود از زحمات و تلاش مدیرعامل و مجموعه همکاران شرکت گاز استان ایلام در امر گازرسانی به شهرها و روستاهای استان تقدیر و تشکر کردند .


نمایش تعداد بازدیدها : 154

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0