جمعه, 28 تير 1398
عنوان : دیدار مدیرعامل و كاركنان شركت گاز استان ایلام با نماینده ولی فقیه در استان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ 
ساعت : ۱۱:۳۹:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار مديرعامل و كاركنان شركت گاز استان ايلام با نماينده ولي فقيه در استان

مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان ایلام در دیدار با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام گفت: هم اکنون 23 شهر و 365 روستای استان ایلام از نعمت گاز؛ برخوردارند.

در این دیدار مديرعامل شركت گاز استان ايلام به تشریح فعالیتهای شرکت گاز استان پرداخت و گفت : تا کنون بیش از 150 هزار مشترک در 23 شهر و 365 روستا از نعمت خدادای گاز بهره مند گردیده اند. وی به ضریب برخورداری 98 درصدی و 83 درصدی جمعیت بهره مند از گاز استان در حوزه شهری و روستایی اشاره نمود و از آمادگی شرکت گاز استان برای گازرسانی پایدار در فصل زمستان خبر داد.

مهندس شمس اللهی افزود: تا کنون بیش از 835 کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه و بیش از 3550 کیلومتر شبکه در استان اجرا گردیده است.

وی گفت : در حال حاضر بیش از 59000 انشعاب علمک در 23 شهر استان و نیز 35000 انشعاب علمک در 365 روستای استان نصب و بیش از 150 هزار مشترک از نعمت خدادادی گاز برخوردار شده اند.

مهندس شمس اللهی در ادامه از نماینده ولی فقیه درخواست نمود در خطبه ها، بیانات، جلسات و مراسمات در خصوص صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی ، رعایت توصیه های ایمنی کارشناسان شرکت گاز به جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار برای همشهریان تأکید نماید.

مهندس شمس اللهی همچنین با درخواست از ایشان در خصوص ایراد خطبه با موضوع پرداخت مطالبات شرکت گاز از ادارات ، سازمانهای دولتی، اماکن مذهبی و مشترکین صنعتی و خانگی، نسبت به تسریع در پرداخت بدهی های معوق گازبها تأکید نمایند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام خطاب به کارکنان شرکت گاز استان ایلام گفت: یکی از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت شریف ایران توسعه شبکه های گازرسانی خصوصا در بخش روستایی می باشد که مانع مهاجرت مردم از روستاها به شهر می باشد.

حجت الاسلام و المسلمين کریمی تبار با اشاره به اینکه خدمت رسانی مطلوب و رضایت مردم بالاترین خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است گفت: پاسخگویی مناسب و تکریم ارباب رجوع گام موثری در این زمینه می باشد.

در پایان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام از زحمات جهادی مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان ایلام تشکر و قدردانی نمود.


نمایش تعداد بازدیدها : 268

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0