يکشنبه, 31 شهريور 1398
    /  2
عنوان : برگزاری مانور آمادگی و كنترل نا آرامی ها در شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ 
ساعت : ۱۳:۴۸:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری مانور آمادگی و کنترل نا آرامی ها در شرکت گاز استان ایلام

مانور آمادگی و کنترل نا آرامی با حضور واحدهای برون و درون سازمانی و با برنامه ریزی واحد حراست و همکاری پدافند غیر عامل شرکت گاز استان ایلام در محل اداره گاز شهرستان ایلام برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام: ، عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام ضمن تقدیر و تشکر از کلیه برگزار کنندگان این مانور، گفت: رضایتمندی و تکریم مشترکین و ارباب رجوع از وظایف ذاتی شرکت گاز می باشد که برای رسیدن به این مهم می طلبد کارکنان شرکت گاز استان در مواجهه با ارباب رجوع با آرامش و سعه صدر برخورد نمایند.

 در ادامه، مدیرعامل شرکت گاز استان، هدف از برگزاری این مانور را پاسخگویی مناسب در شرایط مختلف به ارباب رجوع و همچنین تعامل و ارتباط به موقع و موثر با واحدهای امنیتی از جمله پلیس 110 ، اورژانس و ... عنوان کرد وی همکاری نیروی انتظامی، اورژانس و سایر ادارات عضو کمیته بحران را بسیار مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین مانورهایی به هماهنگی هر چه بیشتر واحدهای ذیربط کمک کند.

پس از پایان مانور با تشکیل کمیته بحران و استماع گزارش مدیرعملیات، نقاط ضعف و قوت بررسی و تمهیدات لازم به منظور بهبود عملکرد اجرایی اتخاذ شد.

لازم بذکر است که نماینده عالی حراست وزارت نفت نیز بعنوان ناظر مانور در محل اجرای مانور حضور داشت و از نزدیک به بررسی و تحلیل مرحله به مرحله مانور پرداخت.


نمایش تعداد بازدیدها : 165

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0