يکشنبه, 5 خرداد 1398
    /  3
عنوان : ضرورت دقت نظر و رعایت الزامات HSE در انجام امورات شركت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ 
ساعت : ۱۲:۵۸:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس HSE  شرکت ملی گاز ایران در بازدید از شرکت گاز استان ایلام:   

ضرورت دقت نظر و رعایت الزامات HSE در انجام امورات شرکت


 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام:جلسه ای با حضور رئیس HSE   شرکت ملی گاز ایران، رروسای واحدها و روسای ادارات گاز نواحی در سالن جلسات شرکت گاز استان ایلام برگزار گردید.

در ابتدا عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در خصوص وضعیت کنونی شرکت، حادثه سیل اخیر و نحوه مقابله و مدیریت آن سخنرانی و در ادامه جلسه فعالیتهای حوزه HSE توسط سرپرست HSE شرکت گاز استان ایلام ارائه گردید.

مهندس یوسفی پور رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران ضمن تاکید بر ضرورت اجرای محورهای چهارده گانه؛ نمونه حوادث رخداده در گازهای استانی و علتهای آن را به منظور عبرت گیری و جلوگیری از تکرار بیان و بر رعایت نکات ایمنی و الزاماتHSE  در پروژه های حوزه مهندسی و بهره برداری تاکید نمودند. 

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت گاز استان در بحران سیل اخیر و انجام اقدامات مناسب قبل و بعد از وقوع سیل در پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار، خدمات رسانی و گازدار کردن مناطق سیل زده پس از 72 ساعت را با وجود مشکلات و صعب العبور بودن دسترسی را ستودند.
هم چنین در ادامه همایش و کلاس آموزشی نیروهای گازبان؛ امداد و تعمیرات برگزار گردید و مهندس یوسفی پور  با اشاره به حساسیت بالای فعالیتها و اقدامات اولیه نیرو های جبهه مقدم شرکت های گاز استانی در لحظات طلایی؛ مخاطرات کار و ضرورت توجه و کنترل شرایط نا ایمن و اعمال نا ایمن را گوشزد نمودند.

وی در ادامه از عملکرد به موقع نیروهای فداکار گازبان ماژین دره شهر در جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار تقدیر نمود.


نمایش تعداد بازدیدها : 74

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0