يکشنبه, 5 خرداد 1398
عنوان : برگزاری دوره آموزشی تكمیلی 3 روزه امداد و نجات ویژه كاركنان شركت گاز ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۵:۲۰:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری دوره آموزشی تکمیلی 3 روزه امداد و نجات ویژه کارکنان شرکت گاز ایلام

دوره آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه ویژه کارکنان شرکت گاز استان ایلام با حضور مربی بین المللی هلال احمرکشور، دکتر هادی غروی در ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام ، در این دوره آموزشی سه روزه که با شرکت بیش از 100 نفر از کارکنان برگزار گردید، نحوه امداد و نجات، نحوه ارائه کمک های اولیه به مصدوم، آموزش نحوه تزریقات و نیز مکان یابی و برپایی اردوگاه اضطراری بصورت تئوری و عملی آموزش داده شد.

عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام، گفت: این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با نحوه ارائه خدمات در شرایط اضطراری و بحران و همچنین نجات جان مصدوم صورت پذیرفت.

شمس اللهی عنوان کرد: کارکنان آموزش دیده در سطح ادارات گاز استان می توانند سرمایه عظیمی در مواقع بحرانها و حوادث باشند، ضمن اینکه با آموزشهایی که دیده اند می توانند در صورت بروز حادثه یا بحران اقدام به امدادرسانی به سایر شهروندان کنند.

وی تصریح داشت : با تداوم این امر مهم در امداد رسانی هموطنان و فرآیند مسئولیت های اجتماعی توسط واحد آموزش و HSE  ، نسبت به آموزش کلیه نیروها اقدام مناسب صورت گرفته و باز آموزی صورت گیرد.

در روز سوم و پایانی این دوره آموزشی و همزمان با هفته سلامت همکاران شرکت کننده در این دوره ضمن شرکت در پیاده روی 5 کیلومتری در منطقه کوهستانی "نام تنگ" از توابع شهر ایلام در کلاس آموزشی عملی مکان یابی و برپایی چادر امدادی و اردوگاه بصورت میدانی شرکت نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 45

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0