يکشنبه, 5 خرداد 1398
عنوان : انعقاد تفاهم نامه همكاری برونسپاری خدمات با شركت پست استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۰:۵۱:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

انعقاد تفاهم نامه همکاری برونسپاری خدمات با شرکت پست استان ایلام

به منظور برونسپاری خدمات قابل واگذاری و به جهت رفاه حال مشترکین، تسریع در انجام کارها،  کاهش هزینه های مشترکین، صرفه جویی در زمان انجام خدمات و ... شرکت گاز استان ایلام در جلسه ای با حضور مدیرکل پست استان و مدیرعامل شرکت گاز اقدام به امضای تفاهم نامه مبنی بر واگذاری 6 خدمت شامل: مشاهده و چاپ صورتحساب المثني ، درخواست تغيير نام مشترک جزء، درخواست جمع آوری کنتور و رگولاتور، جابجایی علمک، اصلاح آدرس مشترک جزء و ارائه جزئیات محاسبه صورتحساب نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام در این نشست عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تشکر از خدمات اداره پست مبنی بر انجام مراحل اولیه اشتراک پذیری در طی یکسال گذشته از مدیران و کارشناسان پست خواستند نسبت به ارائه خدمات جدید مطابق تفاهم نامه اهتمام و همکاری لازم را مبذول داشته و به شرکت گاز استان نبست به برقراری جریان گاز مستمر همکاری نمایند.

لازم به ذکر است که وجود 175 دفتر پستی با پراکندگی در سطح استان، استعداد زیادیجهت تسریع و تجمیع خدمات شرکت گاز استان و رضایت مشترکین خواهد شد.

شمس اللهی عنوان نمود که علاوه بر شرکت پست استان،قبلا نیز تفاهم نامه برونسپاری خدمات شرکت گاز با دفاتر پیشخوان منعقد گردیده است.


نمایش تعداد بازدیدها : 66

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0