يکشنبه, 5 خرداد 1398
    /  2
عنوان : موفقیت شركت گاز استان ایلام در ممیزی خارجی سیستم های مدیریتی نوین
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۵:۶:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

موفقیت شرکت گاز استان ایلام در مميزي خارجي سيستم های مديريتی نوین

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام اظهارکرد: این دوره ممیزی به منظور استقرار و پیاده سازی استانداردهای بین المللی ،ISO10004:2018 ،ISO10002:2018 ،ISO50001:2011  و تمدید گواهینامه و بازنگری استانداردهای بین المللی ISO9001:2015 ،   ISO14001:2015 وHSE-MS   به مدت دو روز برگزار شد.

وی عنوان کرد: شرکت گاز استان در زمينه استقرار و نگهداري سيستم‌هاي مديريتي نوین موفق عمل كرده و توانسته ضمن شناسايي فرصت‌هاي بهبود، آنها را در جهت تقویت فرآيندها به كار گيرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: اعتقاد داریم که کیفیت مسیری بی پایان است و عزم راسخ برای حرکت در مسیر کیفیت در گاز استان ایلام وجود دارد چرا که آموزه های دینی ما نیز در این مسیر است.با توجه به رویکرد کیفی‌سازی خدمات در این شرکت و تأکید بر تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد و توسعه چرخه بهبود مستمر، استقرار سیستم های نوین مدیریتی، همواره مورد تأکید در جهت تعالی و سرآمدی بوده که بر این اساس و با انجام برنامه‌ریزی‌های مستمر و حضور نمایندگان شرکت بین المللی گواهی‌دهنده، در مدت دو روز واحدهای مختلف شرکت بر اساس معیارهای استاندارد، روش‌های اجرایی، دستورالعمل‌ها و آیین نامه های مرتبط مورد ممیزی قرار گرفتند.

 شمس اللهی دستیابی به این موفقیت را بیانگر تلاش خستگی ناپذیر تمامی کارکنان در همه سطوح دانست و هدف نهایی از اخذ این گواهینامه ها را همسو شدن با استانداردهای جهانی به منظور بهبود فعالیت های شرکت در جهت خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان برشمرد و تصریح کرد: مردمان این استان لایق دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و بالاترین سطح کیفیت هستند.

شایان ذکر است در جلسه اختتامیه ممیزی سیستم های مدیریتی، شرکت گاز استان ایلام موفق به کسب تأییدیه ممیزان جهت استقرار و بازنگری سیستم های مدیریتی خود گردید.


نمایش تعداد بازدیدها : 39

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0