يکشنبه, 5 خرداد 1398
    /  2
عنوان : برگزاری مراسم تكریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
ساعت : ۷:۵۰:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسيج شركت گاز استان ایلام با حضور سرهنگ حسن زاده فرمانده بسيج ادارات استان ایلام، سرگرد رئیسی فرمانده بسیج حوزه شهید سلیمی ادارات استان و مهندس شمس اللهی  مدير عامل شركت برگزار شد.

در اين مراسم كه جمعي از مديران و روساي واحد شركت نيز حضور داشتند، آقاي علی پرک به عنوان فرمانده جديد پايگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان معرفي شد و از زحمات آقاي محمدحسین سهیل بیگی فرمانده پایگاه بسيج نيز تقدير به عمل آمد.

در ابتداي اين مراسم عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن خوش آمد گويي و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، افزود: يكي از وظايف مهم بسيج در طول دوران هاي مختلف انقلاب حفظ و حراست از انقلاب و دستاورد هاي آن در همه عرصه هاي مختلف است و با توجه به شرايط كنوني كشور وظايف اين نيروي محرك مردمي در دستگاههاي اقتصادي كشور و از جمله شركت گاز از اهميت بيشتري برخوردار است.

در ادامه این جلسه سرهنگ حسن زاده فرمانده بسيج ادارات استان ایلام ضمن تقدیر و تشکر از آقای           شمس اللهی و اعضای پایگاه مقاومت شرکت گاز استان ایلام به جهت تعامل و همکاری با بسیج ادارات استان به تشریح شرح وظایف و فعالیتهای بسیج ادارات پرداخت.

وی در ادامه بر همکاری دو سویه تأکید نمود و افزود شرکت گاز با ارائه آموزش به نیروهای بسیج مردمی و ادارات می تواند از این ظرفیت بسیار قدرتمند و توانا در مواقع اضطراری استفاده نماید.

حسن زاده با اشاره به جنگ فرهنگی توسط دشمنان به ترویج فرهنگ بسیج در بین کارکنان شرکت گاز استان اشاره نمود و خواستار ایجاد جلسات پر رنگ تر حلقه صالحین، طرح کرامت و برگزاری اردوی راهیان نور برای کارکنان و خانواده های آنان شد.


نمایش تعداد بازدیدها : 44

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0