پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : اجرای طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها در شهر ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
ساعت : ۷:۵۳:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام خبر داد:

اجرای طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها در شهر ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اعلام این خبر گفت: این طرح هم‌ اکنون در شهر ایلام با بیش از 62 هزار مشترک و توسط 22 کنتورخوان اجرایی شده و مطابق برنامه‌ریزی انجام شده به تدریج تمامی شهرستانهای استان تحت پوشش این سامانه قرار خواهد گرفت.

عباس شمس اللهی در تشریح نحوه کارکرد این طرح افزود: در این فرآیند، مامور با قرائت کارکرد کنتور و ثبت در برنامه کاربردی نصب شده بر روی گوشی تلفن همراه، نسبت به پردازش اولیه اطلاعات اقدام و پس از ارسال به سرور و محاسبه گازبها از سوی نرم‌افزارهای مخصوص، با استفاده از چاپگر اقدام به صدور و چاپ قبض آنلاین و تحویل آن در محل به مشترک می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به لزوم ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی در حوزه مشترکین، افزود: مهم‌ترین رویکرد این شرکت، همگامی با تغییرات روز و پاسخگویی آنلاین به مشترکین بوده و این امر تنها در سایه به‌کارگیری فناوری‌های نوین روز در حوزه گازرسانی فراهم می‌شود.

وی با اشاره به مزیت‌های اجرای این طرح در بهبود روند خدمت‌رسانی به مشترکین اظهار داشت: حذف اتلاف زمان بین قرائت کنتور تا توزیع قبوض گاز، کاهش مراجعات مأموران کنتورخوان گاز به درب منازل در جهت استیفای حقوق شهروندی، کاهش خطاهای انسانی در زمان پردازش اطلاعات، افزایش زمان مهلت پرداخت قبوض برای مشترکین امکان تصحیح و ویرایش خطاهای احتمالی، نظارت بیشتر بر عملکرد کنتورخوانی، تسریع در وصول گاز بهاء مشترکین و ..... از مهمترین مزیت‌های این طرح است.


نمایش تعداد بازدیدها : 81

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0