پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : مراسم تكریم و معارفه ذیحساب شركت گازاستان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۷:۴۸:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم تکریم و معارفه ذیحساب شرکت گازاستان ایلام

طی  مراسمی با حضور فیض الهی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان ایلام، کرمی معاونت نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ایلام ، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز استان ایلام ، ضمن تقدیر از فعالیت‌های طاهر نبوی، روح اله قیطاسی به عنوان ذیحساب شرکت گاز استان ایلام معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: انتظار شرکت گاز استفاده حداکثری از توانمندیها و کارآیی مدیران می باشد که در این راستا لازم است اخلاق اداری، وظیفه شناسی، مردم داری و تعامل مناسب در راستای تعالی شرکت در رأس کلیه فعالیتهای مدیران قرار بگیرد.

وی افزود: یکی از محوری ترین و اساسی ترین کار مدیریت مالی و ذیحسابی قانون گرایی است و مهم ترین نقش ذیحساب در بهبود کارایی دستگاههای اجرایی اولویت بندی و تخصیص منابع و جلوگیری از تضییع حقوق دولت می باشد.

در ادامه فیض الهی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان ایلام، افزود: نکته مهم همکاری دو سویه دستگاه‌های اجرایی و حوزه مالی ،ذیحساب است که امیدوارم این همکاری دوسویه به بهترین شکل ایجاد شود و با توجه مشکلاتی که اکثر دستگاه‌های اجرایی در تأمین منابع دارند، منابع مالی با برنامه‌ریزی بهتر و به صورت هدفمند هزینه شود.


نمایش تعداد بازدیدها : 46

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0