پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
    /  3
عنوان : بازدید رئیس امور حسابرسی داخلی شركت ملی گاز از شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۱۵:۵۸:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید رئیس امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز از شرکت گاز استان ایلام

بازدید رئیس امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز و هیئت همراه از شرکت گاز استان ایلام بمنظور آشنایی با کارکنان و عملکرد این شرکت برای اولین بار صورت گرفته است.

در این بازدید نقدی رئیس امور حسابرسی داخلی ضمن تشکر از انجام خدمات ارزنده کارکنان و مدیریت شرکت گاز استان ایلام، اقدامات صورت گرفته در راستای رفع ابهامات قانونی، انجام امور طبق قانون با وجود نوپا بودن شرکت و جوان بودن کارکنان را ارزنده و قابل ستایش دانست.

 وی ضمن اینکه وظیفه حسابرسی داخلی بعنوان مشاور امین برای مدیران و کارکنان مجموعه در جهت جلوگیری از تخلفات و نیز رفع ابهامات قانونی برای حرکت شرکتها بسوی تعالی و قانون مداری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن خیرمقدم به مهمانان گرامی و تشکر از حضور ایشان در توجه به شرکتهای جوان، حسابرسی را همانند آیینه تشبیه نمود که وظیفه نمودار کردن ایرادات و خطاهای درون سازمانی را برعهده دارد تا قبل از اینکه سایر سازمانها و ارگانها از ایرادات و ابهامات شرکت باخبر شوند، نسبت به رفع آنها بکوشیم.

عباس شمس اللهی در ادامه بازدید ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت کاز استان ایلام در موضوعات و مباحث مختلف سازمانی، منابع انسانی، روند گازرسانی، در پایان جلسه از سایر کارکنان و همکاران مجموعه خواست نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات، چالش ها و گلایه های شخصی و سازمانی اقدام نمایند.


نمایش تعداد بازدیدها : 43

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0