پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
    /  3
عنوان : افتتاح كارگاه تخصصی امدادگر گاز شهری و روستایی در اداره فنی و حرفه ای استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 
ساعت : ۷:۴۹:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

افتتاح کارگاه تخصصی امدادگر گاز شهری و روستایی در اداره فنی و حرفه ای استان ایلام

با هدف آموزش و ارتقاء مهارت کارگران شرکت های پیمانکار زیر مجموعه شرکت گاز، کارگاه آموزشی در مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ایلام افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، در این کارگاه ضمن آموزش تئوری، آموزش های علمی و کارگاهی در 11 بخش شامل امدادگری و تعمیرات، ایمنی (HSE )، مخابراتی، نقشه خوانی، مسائل مربوط به مشترکین و توزیع قبوض و ... در نظر گرفته شده است تا بتوان خدمات مؤثر و مستمری به شهروندان ارائه نمود.

عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن تقدیر و تشکر از راه اندازی کارگاه مذکور با تأکید بر تجهیز نمودن هرچه بهتر کارگاه، اظهار امیدواری کرد کارشناسان شرکت گاز و مربیان فنی و  حرفه ای با تلاش و جدیت در برگزاری این آموزش ها همت مضاعف نمایند.

وی در ادامه افزود: با برنامه ریزی و رفع نواقص و کاستیها، بتوانیم گامهای مؤثرتری در آموزش و ارتقاء مهارت های تخصصی کارگران شاغل در شرکت های پیمانکاری و خدماتی زیر مجموعه برداریم.

احسان جمشیدزاده مدیرکل فنی و حرفه ای استان ایلام در آیین افتتاحیه این کارگاه اظهار داشت: این اداره کل آمادگی خود را برای راه اندازی و آموزش سایر رشته های مورد نیاز شرکت گاز استان اعلام نمود و وجود پتانسیل کافی در به روز رسانی این کارگاهها و آموزشهای مورد نیاز با توجه به آخرین متدهای آموزشی را در فنی و حرفه ای استان قابل انجام دانست.

قبل از افتتاح این کارگاه آموزش تخصصی، جلسه مشترک مدیران کل، معاونین آموزشی و کارشناسان دو دستگاه، صورتجلسه و تفاهم نامه همکاری دو جانبه پس از تنظیم به امضاء طرفین رسید.


نمایش تعداد بازدیدها : 32

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0