جمعه, 28 تير 1398
عنوان : تحقق بهره مندی 100 درصدی شهرهای استان ایلام از نعمت گاز طبیعی در سال جاری
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ 
ساعت : ۸:۱۵:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:

تحقق بهره مندی 100 درصدی شهرهای استان ایلام از نعمت گاز طبیعی در سال جاری

تا پایان سال 98 ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان به 100 درصد و حوزه روستایی به 94 درصد می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس‌اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال ۹۷ ، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: تا پایان امسال اشتراک‌پذیری 10 هزار مشترک جدید در شرکت گاز استان ایلام برنامه‌ریزی شده که این جمعیت بالغ بر 6 هزار خانوار شهری و روستایی هستند.

این مقام مسئول بیان کرد: در حوزه گازرسانی به صنایع و شهرک‌های صنعتی، عملیات گازرسانی به 4 شهرک صنعتی، 8 کارخانه آسفالت و 2 کارخانه آجر در مرحله پیمان سپاری و انعقاد قرارداد است که عملیات گازرسانی آنها تا پایان سال به اتمام می رسد.

وی با اشاره به میزان و حجم عملیات اجرایی اعلام کرد: 137 کیلومتر خط فلزی، 342 کیلومتر اجرای شبکه و بیش از 6000 انشعاب تا پایان سال 98 اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام همچنین از نشت‌یابی 598 کیلومتر خطوط شبکه و تغذیه و 35 هزار انشعاب علمک در سه ماهه نخست سال خبر داد و گفت: این ارقام تا پایان سال 98 به 3300 کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه و بیش از 100 هزار انشعاب خواهد رسید.

شمس اللهی در پایان عملکرد جهادگونه کارکنان شرکت گاز استان ایلام در تحقق اهداف استراتژیک شرکت ملی گاز با وجود جوان بودن کارکنان شرکت گاز و تعامل درون سازمانی و برون سازمانی با سایر ادارات و نهادها را نقطه قوت شرکت گاز استان ایلام دانست که تحقق ضریب نفوذ گازرسانی در استان را به 98 درصد رسانده است که در بین سایر ادارات باعث سرآمدی شرکت گاز استان ایلام شده است.


نمایش تعداد بازدیدها : 71

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0