جمعه, 28 تير 1398
عنوان : برگزاری دوره آموزشی جوشكاری به روش بات فیوژن ویژه كاركنان شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۳۵:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری دوره آموزشی جوشکاری به روش بات فیوژن ویژه کارکنان شرکت گاز استان ایلام

دوره آموزشی جوشکاری به روش بات فیوژن ویژه کارکنان شرکت گاز استان ایلام با حضور 3 نفر از اساتید برجسته کشور در ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام ، در این دوره آموزشی یکروزه که با شرکت بیش از 60 نفر از کارکنان برگزار گردید، نحوه جوشکاری لوله و اتصالات، شیرآلات و انشعابات بصورت تئوری و عملی  با استفاده از روش بات فیوژن آموزش داده شد.

عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام، گفت: تأثیرگذارترین شیوه در ارتقای سطح کیفی مهارت، دانش و توانمندسازی منابع انسانی، توسعه کیفی و کمی دوره های آموزشی حین خدمت است.

شمس اللهی عنوان کرد: روش بات فیوژن بدلیل عدم استفاده از اتصالات به خصوص در لوله های با اقطار بزرگ 125 تا 225 میلی متر صرفه اقتصادی فراوانی برای شرکتهای گاز استانی دارد و در صورت رعایت استانداردهای مربوطه کیفیت آن نیز مناسب و قابل قبول می باشد.

مدیرعامل شركت گاز استان ایلام در پایان اظهار داشت: این شرکت همواره سعی کرده تا با افزایش سطح دانش کارکنان، علاوه بر ايجاد فضاي بهتر درجهت پيشرفت و توسعه شركت، زمینه ارائه خدمات شایسته تر به مردم و مشترکین و به تبع آن افزایش رضایتمندی ایشان را فراهم آورد.


نمایش تعداد بازدیدها : 42

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0