پنج‌شنبه, 31 مرداد 1398
عنوان : ارائه گزارش عملكرد 3 ماهه واحدهای شركت گاز استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ 
ساعت : ۷:۵۲:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ارائه گزارش عملکرد 3 ماهه واحدهای شرکت گاز استان ایلام

به منظور بررسی وضعیت عملکرد واحدهای داخلی شرکت گاز استان ایلام و با دستور مدیرعامل شرکت، کلیه واحدها موظف به ارائه گزارش عملکرد 3 ماهه اول سال 98 شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام: با دستور مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام و در راستای نیل به تحقق اهداف شرکت، در تیرماه امسال همه واحدها به ارائه گزارش عملکرد سه ماهه خود پرداختند.

این گزارش شامل ارائه آمار عمکرد 3 ماهه اول سال 98 و میزان تحقق برنامه واحدها در این 3 ماه بوده و در ادامه گزارش نیز نسبت به تعیین اهداف و اعلام برنامه های آتی تا پایان سال 98 پرداختند.

عباس شمس اللهی، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: شفافیت در عملکرد، ارائه برنامه ها و اهداف آتی، تلاش در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده از اولویت های شرکت گاز استان در راستای تعالی سازمانی است که در سال 98 به جدیت پیگیری خواهد شد.

وی افزود: ارائه گزارش عملکرد واحدها با حضور هیأت رئیسه شرکت گاز استان ایلام و بصورت پرسش و پاسخ می باشد که واحدها به پاسخگویی و دفاع از عملکرد ارائه شده خود می پردازند و چالش ها، نیازمندیها، نقاط ضعف و بهبود نیز در این گزارش مورد بررسی قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود: بصورت مستمر و با برگزاری هر جلسه هیأت مدیره شرکت گاز استان ایلام نیز یک واحد به ارائه گزارش عملکرد خود می پردازد.


 

نمایش تعداد بازدیدها : 31

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0