پنج‌شنبه, 31 مرداد 1398
    /  2
عنوان : میز خدمت شركت گاز استان ایلام در مصلی شهر ایلام برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ 
ساعت : ۱۱:۵۳:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

میز خدمت شرکت گاز استان ایلام در مصلی شهر ایلام برگزار شد

میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شهر ایلام در کنار سجاده ها برپا شد تا ضمن تبرک تلاش خدمتگذاران، زمینه ساز فرصتی برای گشایش مسائل اداری عامه مردم باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز  استان ایلام، مدیرعامل، معاونین و تعدادی از روسای واحدهای شرکت گاز استان ایلام روز جمعه قبل از ظهر تا ساعتی بعد از نماز ، در مصلی شهر ایلام حضور یافتند تا مردم بدون واسطه، دیدگاه‌ها، نظرها و مشکلات خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند .
عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام، هدف از برپایی میز خدمت را بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات بیان نمود .
شمس اللهی با اشاره به تکریم ارباب رجوع در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهارکرد: میز خدمت به عنوان یک خدمت شایسته و ارزشمند برای خدمتگزاری به مردم ایران و رعایت حقوق شهروندی در سازمان های دولتی محسوب می شود.

وی ادامه داد: به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت مندی آنان میز خدمت  بصورت دائم با حضور کارشناسان مرتبط در شرکت گاز استان ایلام آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان است.

شمس اللهی اضافه کرد: کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، شتاب در ارائه خدمات و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم از مهمترین مزیت‌های دایر کردن میز خدمت است.

نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام، معاونین استاندار و فرماندار ایلام از میز خدمت شرکت گاز استان ایلام بازدید نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 32

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0