پنج‌شنبه, 31 مرداد 1398
عنوان : بازدید نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از اداره گاز ناحیه ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
ساعت : ۱۴:۴۲:۲۰

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

بازدید نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از اداره گاز ناحیه ایلام

دکتر امینی با حضور در اداره گاز ناحیه ایلام از عملکرد مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان ایلام در جریان قطع 24 ساعته گاز ناشی از تعمیرات خط انتقال گاز، تقدیر و تشکر نمود.

وی ضمن ابراز رضایت و خرسندی از عملکرد شرکت گاز استان ایلام در جهت اطلاع رسانی مناسب قبل از قطع گاز، اقدامات و تصمیمات مدیریتی حین قطع گاز و نیز تلاش کارکنان بعد از قطع جریان گاز و وصل مجدد تک تک انشعابات، اقدامات صورت گرفته در این بحران از سوی شرکت گاز را مصداق اقدام جهادی و قابل تقدیر دانست و ابراز نمودند که این عملکرد می تواند بعنوان نمونه در سایر ادارات استان نیز بعنوان مدیریت نمونه بحران اجرایی گردد.

مهندس عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام نیز ضمن خوش آمد گویی و خرسندی از حضور نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در اداره گاز ناحیه ایلام، گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی شهری، روستایی و صنعتی در استان را ارائه نمودند.

وی ادامه داد با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان و قطع به موقع گاز صنایع عمده، تجاری، ادارات، کارخانجات، نانوایی ها و مصارف عمده عمومی، ساعت قطع گاز مشترکین خانگی شهرستان ایلام با بیش از 70 هزار مشترک به حداقل کاهش یافت.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم استان که با رعایت حداکثر صرفه جویی در مصرف گاز به پایداری جریان گاز خانگی تا چندین ساعت تداوم داشت، از کلیه مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی، صنوف خدماتی و تولیدی بابت همکاری در تهیه سوخت جایگزین تقدیر نمود.

در پایان این بازدید دکتر امینی نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تک تک اتاق های همکاران گاز ناحیه ایلام حضور یافته و تقدیر و تشکر و عرض خسته نباشید، اعلام نمود.


نمایش تعداد بازدیدها : 40

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0