يکشنبه, 31 شهريور 1398
عنوان : گردهمایی مدیران عامل و منابع انسانی صنعت نفت استان ایلام با بهداری و بهداشت غرب كشور
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۵:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

گردهمایی مدیران عامل و منابع انسانی صنعت نفت استان ایلام با بهداری و بهداشت غرب کشور

بمنظور تبادل نظر و بررسی مشکلات حوزه درمانی کارکنان صنعت نفت استان ایلام گردهمایی با حضور مدیران عامل و مدیران منابع انسانی شرکت های نفتی مستقر در استان با معاون درمان و کارشناسان بهداری و بهداشت غرب کشور به میزبانی شرکت گاز استان ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام : در این گردهمایی و تبادل نظر مهندس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان، رفع مشکلات و دغدغه های درمانی کارکنان را از اولویت های سازمان در نگهداشت نیروی انسانی و جلب رضایت خانواده های کارکنان عنوان نمود. وی ابراز امیدواری کرد علی رغم کمبودها و محرومیت های زیرساختی درمان در استان ایلام بتوانیم با گسترش خدمات درمانی صنعت نفت در استان رضایت حداکثری کارکنان را بدست آوریم.

در ادامه گردهمایی مدیران عامل شرکت های نفتی و مدیران منابع انسانی شرکتی به بیان مشکلات،نواقص ،کمبودها و چالش های درمانی کارکنان در استان از جمله نبود پزشکان طرف قرارداد در همه تخصص ها ،عدم ارائه خدمات دندانپزشکی طرف قرارداد، عدم وجود درمانگاه و بیمارستان صنعت نفت در استان، مشکلات در حوزه اعزام پزشکی خواستار رفع آنها و گسترش خدمات بهداشت و درمان نفت در استان شدند.

در ادامه گردهمایی دکتر آقایانی معاون درمان بهداری و بهداشت غرب به ابلاغ محدودیت های سازمانی در حوزه توسعه درمان در صنعت نفت اشاره و جلب رضایت کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان ایلام را از اولویتهای مدیریت بهداشت و درمان غرب کشور عنوان نمود و در جهت رفع مشکلات و نواقص درمانی صنعت نفت استان ایلام با توجه به افزایش روز افزون و توسعه میادین نفت و گاز و نیز افزایش جمعیت طبی استان، قول مساعدت و پیگیری ویژه را از طریق ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت دادند.

لازم بذکر است که شرکت گاز استان ایلام، شرکت پالایش گاز ایلام، شرکت پتروشیمی ایلام، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام و نیز شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب(میادین تنگ بیجار دهلران چشمه خوش آذر چنگوله) هم اکنون در استان فعال می باشند.   


نمایش تعداد بازدیدها : 61

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0