پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : دیدار مدیرعامل و كاركنان شركت گاز استان ایلام از خانواده های معظم شهداء و جانبازان
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ 
ساعت : ۷:۵۳:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان ایلام از خانواده های معظم شهداء و جانبازان

مدیرعامل،مسئول امور ایثارگران تعدادی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز استان ایلام از خانواده های معظم شهداء و جانبازان دیدار و از آنان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، مدیرعامل،مسئول امور ایثارگران تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان ایلام با حضور در منزل خانواده های شهید محمودی ، شهید روهنده ، شهید افشارنیا و خانواده جانبازان بسطام پور ، پورصیدی ، شیری و قادری پور یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

مهندس عباس شمس الهی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

مهندس شمس الهی اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 875

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0