پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : نیاز است با تعامل و ارتباط سازنده از ظرفیت های بسیج بخصوص در هنگام بحران بیشتر بهره گرفت
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۱۴:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام :

نیاز است با تعامل و ارتباط سازنده از ظرفیت های بسیج بخصوص در هنگام بحران بیشتر بهره گرفت.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام : در اجلاس مجمع عالی قشر سازمان بسیج کارمندان سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام که در سالن کنفرانس شرکت گاز استان برگزار شده گفت : امروزه نیاز است با تعامل و ارتباط سازنده از ظرفیت های بسیج بخصوص در هنگام بحران بیشتر استفاده نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام : مهندس عباس شمس اللهی مدیر عامل در این نشست ضمن خیر مقدم به فرماندهان پایگاه مقاومت ادارات استان ، گزارش کاملی از وضعیت گاز رسانی در بخش شهری و روستایی استان به استماع حاضرین رساند. وی در ادامه یاد آور شد و گفت : برنامه های متعدد  فرهنگی ، هنری ، ورزشی و مذهبی در طول سال جاری برای کارکنان و کارگران بسیجی اجرا شده است و در بسیاری از مواد خانواده های گرامی این عزیزان نیز از این برنامه ها بهره مند شده اند .

در ادامه جلسه سرهنگ رحیم پور مسئول بسیج کارمندان سپاه امیرالمومنین (ع) استان از مدیر عامل ، همکاران و فرمانده بسیج پایگاه شرکت گاز استان ایلام از تعامل و همکاری این مجموعه با حوزه مقاومت بسیج قدردانی نمودند.

ضمنا در پایان جلسه، پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان ایلام بعنوان پایگاه مقاومت برتر در بین پایگاههای بسیج ادارات انتخاب و معرفی گردید.


نمایش تعداد بازدیدها : 718

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0