پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : بانوان شاغل در شركت گاز استان ایلام باید بتوانند در مسائل اجتماعی ، فرهنگی نقش اثر گذاری داشته باشند
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ 
ساعت : ۱۱:۳۱:۲۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در مجمع بانوان شاغل تأکید نمود :

بانوان شاغل در شرکت گاز استان ایلام باید بتوانند در مسائل اجتماعی ، فرهنگی نقش اثر گذاری داشته باشند.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در جمع بانوان شاغل در این شرکت  بر حضور و نقش تأثیر گذار بانوان در مسائل اجتماعی ، فرهنگی و کاری تأکید نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان : مهندس عباس شمس اللهی مدیر عامل در مراسمی که بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار گردید این ایام خجسته را به بانوان شاغل در شرکت تبریک عرض نمود وگفت:از همکاران انتظار می رود که در مراسمات فرهنگی ، اجتماعی بخصوص در برپا داشتن فریضه نماز جماعت حضور فعال و اثر گذاری داشته باشد.

مدیر عامل با بیان اینکه حجاب و عفاف یکی از ضروریات  اصلی دین مبین اسلام است و باید به این اصل مهم توجهی ویژه صورت گیرد. ابراز داشت : حجاب و عفاف ، احترام و عزت نفس به زن می دهد و باید زنان پاکدامنی خود را با حجاب و عفاف  فراهم کنند.

مدیر عامل از نقش بانوان شاغل در شرکت گاز استان و عملکرد کاری و فعالیتهای اجتماعی فرهنگی آنان تقدیر و تشکر نمود و گفت : اگر همکاری شما همکاران نبود سختی کار دو چندان می شد و نمی توانستیم خدمات گاز رسانی را بصورت  مطلوب به مردم شریف استان ارائه نمائیم .

در پایان جلسه خانم سلطانی مشاور مدیر عامل در بخش بانوان گزارش کاملی از عملکرد حوزه کاری را به استماع حاضرین رساند و از حمایت های ارزشمند مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام قدردانی نمود.


نمایش تعداد بازدیدها : 809

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال رونق تولید

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0