صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رحمانی:

حضور گسترده مردم در انتخابات تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب می‌کند

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملّی گاز ایران گفت: حضور گسترده مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تمام نقشه‌های دشمنان نظام و انقلاب را بار دیگر خنثی خواهد کرد.

 

رحمانی در نشست‌ بصیرتی و هم افزایی فرماندهان و اعضای پایگاه‌های مقاومت که با حضور اعضای پایگاه مقاومت بسیج کربلای گاز استان ایلام بصورت وبینار برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از ماه های گذشته تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا حضور مردم را در انتخابات کمرنگ کنند، افزود: مردم ایران اسلامی نشان دادند در بحران‌ها و در انتخابات گذشته با بصیرت خود، تمامی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و آنها را ماُیوس می‌کنند.

 

وی به ضرورت اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد و حضور و مشارکت حداکثری کارکنان شرکت ملّی گاز، خانواده‌ها و سایر آشنایان، اقوام، دوستان و غیره اشاره کرد و اظهار داشت: خانواده بزرگ شرکت ملّی گاز ایران در اقصی نقاط کشور در انتخابات آتی حضوری گسترده و فعال دارند و به ندای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) لبیک خواهند گفت.

 

در ادامه این جلسه، دکتر امیدوار مدرس و مدعو جلسات به بیان تحلیل انتخابات این دوره از منظر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی  و... در داخل و خارج از کشور پرداخت و روشنگری و بصیرت افزایی بسیجیان را مهم تلقی نمود.

 

امیدوار افزود: حضور و مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات و لزوم اهمیت مداخله ملّت در سرنوشت خود، می‌تواند با انتخاب کاندید اصلح که توانمند و آشنا به مسائل و مشکلات داخل و خارج کشور باشد و در حل مشکلات اقتصادی ، بیکاری، ازدواج و مسکن جوانان می‌تواند باعث رشد و شکوفایی کشور باشد.

 

وی اظهار داشت: اگر رئیس جمهوری دارای آرای بالای مردمی باشد در صحنه بین المللی از وجاهت و مقبولیت بیشتری برخوردار است و برای از بین بردن تحریم‌ها و مذاکره در جلسات، از قدرت چانه زنی بالایی برخوردار است.

 

شایان ذکر است با توجّه به هماهنگی‌های صورت گرفته بسیج شرکت ملّی گاز ایران و پایگاه‌های مقاومت تابعه، این سمینار طی سه جلسه به صورت هفتگی و از طریق وبینار غیر حضوری  برای اعضای شورای پایگاه ها به صورت آنلاین برگزار گردید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٠ - ١٢:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 973

خروج
تصاویر منتخب