صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

سرپرست مدیریت مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران:

تداوم فرآیندهای عملیاتی در گرو پایداری ارتباطات است

سرپرست مدیریت مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از منطقه 2 عملیات انتقال گاز، تداوم فرآیندهای عملیاتی را در گرو پایداری ارتباطات و اطلاعات و هم افزایی و همدلی واحدهای ICT دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا نیک‌روش فرد در ششمین بازدید میدانی از مناطق عملیاتی و بازدید از شبکه های ICT و زیرساخت های ارتباطی و فیبر نوری و تاسیسات تقویت فشار گاز، با بیان این مطلب، ضمن تشکر از اقدامات واحد ICT منطقه و پرسنل شاغل در آن، اظهار داشت: باید همچنان با تکیه بر دانش، توان و ظرفیت های علمی خود نسبت به ارتقاء سیستم ها، تجهیزات و ارائه خدمات اقدام کرده تا به وضعیت مطلوب برسیم.

وی در جلسات هم اندیشی با سرپرست منطقه و کارکنان واحدICT  که با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و مدیرشرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در اصفهان برگزار شد، به اهمیت مخابرات و تلمتری اشاره کرد و ادامه داد: امروز تمامی اقدامات و فعالیت‌ها وابسته به ارتباطات و فناوری است که می بایست با آمادگی و به‌روز کردن دانش خود نسبت به انجام رسالت سازمانی که همان پایداری ارتباطات در شرکت انتقال گاز ایران است، اقدام کنیم.

نیک‌روش فرد افزود: این آمادگی و به‌روز کردن از آن جهت اهمیت دارد که با هم افزایی کلیه امکانات ICT واحدهای مختلف مجموعه های مختلف وزارت نفت و همکاری و همدلی آنها با یکدیگر، می‌توان حداکثر استفاده و بهره وری بخصوص در شرایط بحرانی به دست آورد.

سرپرست مدیریت مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران تصریح کرد: تبادل نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و تعامل با شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نفت، هم افزایی در راستای مدیریت منابع در دسترس ICT را به همراه دارد، از این رو، با تلاش و همفکری و هم اندیشی می توان در راستای اهداف وزارت نفت کوشا بود و به سر منزل مقصود رسید.

در ادامه این نشست، مجید مصدقی، سرپرست منطقه 2 عملیات انتقال گاز نیز اظهار داشت: واحد ICT منطقه همگام با تکنولوژی های نوین ارتباطی و به‌روز، همواره در حفظ و نگهداری زیرساخت‌ها کوشا بوده و در این امر از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

مصدقی افزود: نیروی توانمند واحد ICT منطقه، با توجه به گستره جغرافیایی به طور شبانه روزی و 24 ساعته آماده به خدمت است و در پایداری اطلاعات و تجهیزات ارتباطی همیشه پیشگام بوده است .

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/22 - ١٣:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 621

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: