صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مهندس تربتی در نشست مشترك هيأت‌مديره‌های شركت ملي گاز ایران و مجتمع گاز پارس جنوبي:

استفاده از راهکارهای نوین برای تحقق شعار سال؛ جهش تولید

معاون وزير نفت در امور گاز گفت: عملكرد بسيار خوب و روشن مجموعه بزرگ مجتمع گاز پارس جنوبي موجبات رضايتمندي وزير نفت را فراهم کرده و وی همواره از اين مجموعه به نيكي ياد مي كند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران؛ در نشست مشترك هيأت‌مديره شركت ملي گاز ایران و هيأت‌مديره مجتمع گاز پارس جنوبي که به صورت ويدئو كنفرانس  برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: از زحمات و خدمات ارزشمند و ستودني مديرعامل، متخصصان و كاركنان مجتمع گاز پارس جنوبي تشكر و قدرداني مي كنم كه با اخلاق و منش خوب سازماني موجبات رشد و شكوفايي صنعت گاز كشور را فراهم کرده اند.

تربتي در ادامه با اشاره به موفقيت‌هاي عظيم مجتمع، خاطرنشان كرد: اين موفقيت‌هاي بزرگ موجب شده وزير نفت، با نگاهی مثبت و قوت قلب به مجتمع گاز پارس جنوبي بنگرد و در جلسات مهم كه در مورد پارس جنوبي برگزار مي‌شود، همواره آقاي زنگنه رضايت مندي كامل خود را از تلاش هاي متخصصان و  كاركنان مجتمع گاز پارس جنوبي بيان کرده است.

وی به شرايط كنوني كشور اشاره کرد و ادامه داد: اكنون كشور عزيزمان در شرايط سخت تحريم‌هاي ظالمانه قرار دارد و ما در اين شرايط سخت و محدوديت ها نبايد هيچ وقت متوقف شويم و بايد هميشه راه حل‌هاي متفاوت داشته باشيم و با دنبال کردن آن راهكارهاي اساسي، هرگز اجازه ندهيم در حركت به سمت پيشرفت و برداشتن گام‌های اساسی در جهت جهش تولید، توقف ايجاد شود.

تربتي ادامه داد: اكنون در اين شرايط مهم باید آگاهانه و هوشیارانه به سمت مدل‌ها وروش‌های حل چالش ها برویم.

وي در ادامه به شيوع ويروس كرونا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه رعایت نکات بهداشتی در مجتمع گاز پارس جنوبي با کمک واحدهای HSE به خوبی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد، ضمن اينكه اين نكته فراموش نشود كه اين ويروس هنوز هم بسيار خطرناك مي باشد و براي ریشه‌کن کردن آن، رعایت تمام نکات بهداشتی و دستورالعمل‌ها، الزامي و ضروري است.

مديرعامل شركت ملي گاز ايران به انتصاب شايسته ایرج خرمدل بعنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اشاره کرد و افزود: بسيار خوشحال هستيم و مايه افتخار است كه يكي از مديران ارزشمند و پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبي توانسته سكان هدايت سازمان منطقه ويژه را برعهده بگيرد و اين انتصاب مهم و شايسته، نشان از برنامه‌ريزي منسجم و كار تيمي در سايه همدلي در مجتمع دارد.

مهندس تربتي در همين خصوص ادامه داد: مجتمع گاز پارس جنوبي داراي پتانسيل ها و ظرفيت هاي بسيار بالایي است و شعاع درخشش آن نه تنها در شركت ملي گاز ایران، بلكه اين درخشش بزرگ در تمامي لايه هاي وزارت نفت و پارس جنوبي تبلور يافته است.

وي در پایان، يادآور شد: نمونه ديگري از مديران شايسته و توانمند مجتمع، محمدرضا جولايي است كه از بدنه مجتمع گاز پارس جنوبي که نقش بسيار مهم و حياتي در توليد و فرآورش گاز كشور دارد، رشد کرده و اکنون اين مدير توانمند با داشتن تجارب بالا و انجام كارهاي شايسته در كارنامه خود در پارس جنوبي، بعنوان مدير ديسپچينگ شركت ملي گاز انتخاب شده و ايمان داريم با ارتباط خوبي كه با مجتمع دارد، مي تواند در اين بخش مؤثر باشد و كمك هاي شاياني به شركت ملي گاز کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/04 - ٠٨:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4908
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: