صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان ایلام با پارک علم و فناوری استان

توجه به بومی­ سازی فناوری و توانمندسازی شرکت ­های داخلی؛ رویکرد مهم گاز استان ایلام

شرکت گاز استان ایلام در راستای گسترش همکاری­ های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی و حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه در حوزه صنعت گاز ، با پارک علم و فناوری استان تفاهم­نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن ابراز خردسندی از امضای تفاهم­نامه، از اعلام آمادگی این شرکت جهت حمایت از شرکت­ های دانش بنیان و ظرفیت فناورانه مستقر در پارک علم و فناوری ایلام خبر داد و اظهار داشت: یک سازمان دانش‌محور نقش مهمی در شکل‌گیری و ایجاد یک سازمان دانش بنیان دارد، بنابراین با ایجاد چنین فرصت­ ها و ارتباط ­های مستمر با مجامع علمی می ­توان شاهد توسعه هرچه بیشتر در صنعت گاز کشور بود.

وی تصریح کرد: توجه به بومی­ سازی فناوری و توانمندسازی شرکت­ های داخلی از رویکردهای مهم این شرکت بوده و حوزه پژوهش و فناوری این شرکت همواره پذیرای ایده­ های خلاقانه و نوآورانه در حوزه ­های مختلف است.

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام نیز ضمن ابراز خردسندی از انجام این مهم، خاطرنشان کرد: در راستای خودکفایی و رونق تولید داخلی، استفاده از ظرفیت مجامع علمی و شرکت های دانش­ بنیان، بخش خصوصی و متخصصان داخلی، امری ضروری است از این رو پارک علم و فناوری با توجه به ظرفیت­ ها و پتانسیل مختلف خود می­تواند باعث انتقال دانش به نسل­ های آینده در یک فضای نوآورانه باشد و سازوکار جدید و ارتباط بیشتر و موثرتر در راستای پیشبرد اهداف مشترک و اجرای برنامه ­های پژوهشی با شرکت گاز استان ایلام را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

در پایان، تفاهم­نامه مذکور با هدف همکاری در زمینه­های پژوهشی، علمی و تحقیقاتی و استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی­ های پارک علم و فناوری استان ایلام در راستای رفع نیازهای پژوهشی و تکنولوژیک شرکت گاز استان ایلام به امضای دو طرف رسید.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/09 - ١٣:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 71