صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

هر ماه یک روستا در شهرستان ملکشاهی گاز‌دار می‌شود

 

سرپرست اداره گاز شهرستان ملکشاهی با اشاره به اینکه هر ماه یک روستا در شهرستان ملکشاهی گازدار می‌شود، گفت: در سال جاری، روستای نادر‌آباد از توابع دهستان شوهان گاز‌دار شده و سه روستای توت، گراب و دول کبود‌خوشادول نیز تا پایان تیرماه گازدار می‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ سجاد نظری با بیان اینکه تلاش می‌شود تا پایان سال جاری روستاهای باقیمانده این شهرستان گازدار شوند، افزود: شرکت گاز استان برنامه‌های مدونی برای گاز‌رسانی به روستاهای منطقه در دست اقدام دارد که تا پایان امسال اجرایی می‌شوند.

 

سرپرست اداره گاز شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه تلاش می‌شود شهرستان ملکشاهی نیز تا پایان امسال به مناطق سبز استان بپیوندد، تصریح کرد: اولویت اصلی شرکت، توسعه و تکمیل گاز‌رسانی به دور‌ترین نقاط منطقه و برقرای پایدار و ایمن جریان گاز برای مشترکین است.

 

نظری با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گازرسانی در حوزه خانوار شهری و روستایی شهرستان ملکشاهی به ترتیب ۱۰۰  و ۹۰ درصد است، خاطرنشان کرد: برای گاز‌رسانی به این شهرستان تا کنون ۵ ایستگاه تقلیل فشار TBSو CGS و مجموعاً ۲۸۰ کیلومتر شامل ۴۵ کیلومتر خط تغذیه و ۲۳۵ کیلومتر شبکه طراحی و اجرا شده است.

 

سرپرست اداره گاز شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه تا‌کنون ۸۱ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان گازدار شده است، تصریح کرد: برنامه‌های شرکت برای تحقق شعار سال، توسعه گاز‌رسانی به تمامی مناطق روستایی دور‌دست و صعب العبور و نیز صنایع شهرستان است.

 

نظری با بیان اینکه هر ۳ شهر این شهرستان شامل شهرهای ارکواز، مهر و دلگشا گازدار شده‌اند، اظهار داشت: شهرستان ملکشاهی دارای ۲۷ روستا می‌باشد که تاکنون ۱۸ روستای آن از نعمت گاز برخوردار و تلاش می‌شود در صورت رفع موانع قانونی، مابقی روستاها نیز تا پایان سال جاری گاز‌دار شوند.

 

نظری یادآور شد تا‌کنون ۷ هزار‌و ۱۵۷ مشترک در مناطق شهری و روستایی شهرستان اشتراک پذیری شده‌اند.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - ٠٩:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 120

خروج
تصاویر منتخب