صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

بیش از ۲۰۷ هزار خدمت در میز خدمت شرکت گاز ایلام انجام شد

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام گفت: در سال گذشته ۲۰۷۲۲۸ خدمت از طریق میز خدمت شرکت گاز استان ایلام انجام شده است که انجام ۱۸۷۴۶۸ خدمت بصورت غیرحضوری و الکترونیکی و ۱۹۷۶۰ خدمت بصورت حضوری در این مجموعه، به آحاد مختلف جامعه شهری و روستایی و سایر مراجعین ارائه شده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ اردشیر چشمه چاهی با بیان اینکه این خدمات از طریق سامانه جامع اینترنتی ارتباط با مشتریان‌(crm)، وب سایت اینترنتی، تلفن گویای‌ ۲۴ ساعته، اپلیکیشن تلفن همراه، سیستم پیامکی و مراجعه حضوری انجام شده‌است، افزود: طی نظرسنجی بیش از ۸۳ درصد خدمات ارائه شده بصورت غیر حضوری و الکترونیکی بوده‌است.

 

وی با بیان اینکه این خدمات شامل انتقاد تلفنی، ثبت شماره کنتور، ثبت و رسیدگی به شکایات مشترکین، دریافت آخرین قبض، شکایات تلفنی، استعلامات و غیره بوده است، اظهار داشت: علاوه بر خدمات غیرحضوری، بیش از ۱۹ هزار‌و ۷۶۰ خدمت حضوری نیز به جامعه هدف ارائه شده‌است.

 

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه میز خدمت الکترونیکی این شرکت در خدمات رسانی فعال است، تصریح کرد: بدلیل شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از تجمعات ناشی از مراجعه حضوری و رعایت پروتکل های بهداشتی، میز خدمت الکترونیکی در این مجموعه فعال گردیده تا ارباب رجوع بدون نیاز به ترددهای غیر‌ضروری به راحتی بتوانند مشکلات خود را مطرح و پیگیری کنند.

 

چشمه چاهی ادامه داد: شرکت گاز استان از طریق راه‌اندازی سامانه جامع ارتباط با مشتریان (crm) به صورت الکترونیکی به آدرس http://crm.nigc-ilam.ir به کلیه مشترکین بصورت غیرحضوری خدمات ارائه می کند.

 

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: در راستای توسعه میز خدمت الکترونیکی و خدمات دهی غیرحضوری سامانه جامع ارتباط با مشتریان از ۵ طریق مختلف شامل سامانه اینترنتی CRM، وب سایت شرکت، سامانه پیامکی، تلفن گویای ۲۴ ساعته و اپلیکیشن اندروید تلفن همراه اقدام به خدمات دهی غیرحضوری به مشترکین و ارباب رجوع می کند.

 

چشمه چاهی خاطر‌نشان کرد: انجام خدمات بصورت غیرحضوری علاوه بر صرفه جویی در زمان، تسریع در انجام و پیگیری امور، دقت در انجام خدمات، کاهش هزینه و تردد حضوری برای مشترکین، سبب ایجاد رضایتمندی نیز برای این مجموعه می‌گردد.

 

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام گفت: در سامانه مذکور ۱۴۲ خدمت شامل دریافت و پرداخت آنلاین قبض بصورت پیامک، درخواست استعلام، شکایات ، انتقاد، پیشنهاد ، پاسخ به استعلامات و غیره قابل انجام می باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٤ خرداد ١٤٠٠ - ١٠:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 125

خروج
تصاویر منتخب