صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بازدید معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملّی گاز از شرکت گاز استان ایلام

بازدید معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملّی گاز از شرکت گاز استان ایلام

پیرایش معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملّی گاز به منظور دیدار با کارکنان شرکت و برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان حراست در شرکت گاز استان ایلام...

بازدید معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملّی گاز از شرکت گاز استان ایلام
پیرایش معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملّی گاز به منظور دیدار با کارکنان شرکت و برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان حراست در شرکت گاز استان ایلام حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت و عرض خیر مقدم، با ابراز خرسندی از حضور مدیران ستادی در شرکت گاز استان ایلام، ایجاد دلگرمی، ارائه راهکارهای میدانی، افزایش صمیمیت و حس همکاری در کارکنان مجموعه را از برکات حضور مدیران ستادی برشمرد.
رئیس حراست شرکت ملی گاز ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای کارکنان شرکت گاز استان ایلام گفت : جوان بودن، پیگیری و تلاش مضاعف، حس تعاون و همکاری باعث شده است علیرغم اینکه گازرسانی در استان ایلام با تأخیر زیاد نسبت به سایر استانها شروع شده بود ولی در کمترین زمان ممکن کار گازرسانی در کل استان در حال اتمام است که این خدمتگزاری جهاد گونه به مردم شریف ایلام جای شکر و تشکر دارد .
پیرایش با تأکید بر اینکه وظیفه حراست حفاظت از اموال و تأسیسات، کارکنان و کمک به فرآیند تصمیم گیری مدیران است بر لزوم تعامل و ارتباط دو سویه حراست با کارکنان و مراجعین تأکید نمود .
وی تصریح کرد رازداری و حفظ اسرار کارکنان از مؤلفه ی اصلی کارکنان حراست است و بر هرگونه عدم ورود به حریم خصوصی افراد و یا قضاوت عجولانه و بدون مستندات درباره افراد از سوی حراست ها تأکید نمود و افزود حراست باید نصیحت پذیر باشد و با گشاده رویی با مردم و همکاران برخورد نماید.
در پایان این بازدید، کارکنان حراست شرکت گاز استان در دوره آموزشی تخصصی نیز حضور یافتند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨ - ١٢:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 653

خروج
تصاویر منتخب