صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از خبرگزاری ایسنا

بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از خبرگزاری ایسنا

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛شمس اللهی ضمن حضور در ایسنا و دیدار با خبرنگاران این خبرگزاری ، با حضور در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران خبرگزاری پاسخ داده ..

بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از خبرگزاری ایسنا

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛شمس اللهی ضمن حضور در ایسنا و دیدار با خبرنگاران این خبرگزاری ، با حضور در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران خبرگزاری پاسخ داده و به ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان پرداخت .
وی از اجرای عملیات گازرسانی به 92 روستا در سال اخیر خبر داد و آن را ثبت رکورد تاریخی در عملکرد شرکت گاز استان ایلام بر شمرد.
وی همچنین از اجرای کامل حذف قبض کاغذی گاز در استان خبر داد که بعنوان اولین استان در سطح کشور از مهر ماه سال جاری اجرایی گردیده است .
شمس اللهی تصریح کرد شرکت گاز استان ایلام در نظر سنجی سال جاری که توسط سازمان اموراداری و استخدامی کشور اجرا گردیده است موفق به کسب رتبه نخست کسب رضایتمندی مردم در بین گازهای استانی کشور شده است.
وی اتمام عملیات گازرسانی به کلیه شهرک های صنعتی استان را نیز در سال 98 از اقدامات موثر شرکت گاز استان عنوان نمود و گفت: بخش های هلیلان و گنجوان نیز در یکسال اخیر گازدار شده و عملیات گازرسانی به روستاهای باقیمانده بخش های مذکور نیز با سرعت تمام ادامه دارد.
شمس اللهی با بیان اینکه سال آینده و با گازرسانی به شهرهای میمه و پهله بعنوان تنها شهرهای باقیمانده و فاقد گاز در استان ایلام به جمع استانهای سبز کشور در مصرف انرژی می پیوندد از مشترکین و مردم شریف درخواست نمود در مصرف گاز حداکثر صرفه جویی را رعایت نمایند و با بکار بردن اصول و رعایت نکات ایمنی سالی بدون حادثه را برای خانواده خود رقم زنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - ٠٨:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 355

خروج
تصاویر منتخب