صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

شرکت گاز استان ایلام در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ارزیابی نهایی گردید

شرکت گاز استان ایلام در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ارزیابی نهایی گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم افتتاحیه سومین دوره جایزه ارزیابی تعالی ...


شرکت گاز استان ایلام در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ارزیابی نهایی گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم افتتاحیه سومین دوره جایزه ارزیابی تعالی شرکت ملّی گاز که با حضور ارزیابان شرکت ملّی گاز برگزار گردید گفت: پس از اخذ تقدیر نامه سه ستاره در سال 97 شرکت گاز استان ایلام با عزمی راسخ در راستای تعالی و بهبود مستمر گام برداشته است و بر اساس افق چشم انداز 1404، شرکتی است فناور محور که در راستای پوشش حداکثری گازرسانی از طریق ارائه خدمات پیشرو و استفاده از فناوری های نوین با پایبندی و همراهی کارکنان، حداکثر رضایت ذینفعان را تامین می نماید.
وی یادآور شد در شرکت گاز استان ایلام تعمیق مفاهیم و تعاریف تعالی سازمانی در کلیه سطوح وجود دارد که ناشی از اعتقاد همه کارکنان در رسیدن به تعالی از طریق بهبود مستمر تا دست یابی به اهداف متعالی چشم انداز است .
شمس اللهی تصریح کرد ارزیابان تعالی در مدت 3 روز به بررسی نحوه استقرار و جاری سازی تعالی در شرکت گاز استان بر اساس معیارهای توانمند ساز و نتایج اقدام نمودند.
در جلسه اختتامیه، ارزیابان ضمن تشکر از همراهی و همدلی کلیه کارکنان، پاسخگو بودن و اهتمام کارکنان در جلب حداکثری رضایت ذینفعان را از نقاط قوت شرکت گاز استان ایلام برشمردند و بر تلاش در جهت رفع نقاط قابل بهبود تاکید نمودند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - ١٤:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 302

خروج
تصاویر منتخب