صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رکورد ثبت درخواست های مشترکین و متقاضیان شرکت گاز استان ایلام در سامانه CRM

رکورد ثبت درخواست های مشترکین و متقاضیان شرکت گاز استان ایلام در سامانه CRM

اردشیر چشمه چاهی رئیس روابط عمومی و دبیر میز خدمت شرکت گاز استان ایلام: با ورود موج سرما در هفته اخیر، رکورد بیش از 1000 درخواست ...

رکورد ثبت درخواست های مشترکین و متقاضیان شرکت گاز استان ایلام در سامانه CRM


اردشیر چشمه چاهی رئیس روابط عمومی و دبیر میز خدمت شرکت گاز استان ایلام: با ورود موج سرما در هفته اخیر، رکورد بیش از 1000 درخواست مردمی روزانه در سامانه ارتباط با مشتریان (CRM)ثبت گردید.
وی اظهار داشت : با افزایش تعداد کانال های ارتباطی غیر حضوری، اطلاع رسانی و انتشار آنها در سطح استان و نیز ورود جبهه هوای سرد در هفته اخیر، باعث شده است مشترکین از طریق کانال های ارتباطی غیر حضوری و الکترونیکی نسبت به ثبت درخواست و پیگیری آنها اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: اثربخشی و به نتیجه رسیدن درخواست ها از طریق کانالهای مختلف غیر حضوری از دلایل سوق مشترکین به استفاده از روش های نوین ارتباطی است و افزود انجام درخواست ها و پیگیری آنها تا حصول نتیجه در سریعترین زمان، دسترسی راحت به کانال های ارتباطی، پاسخگویی و اعلام نتیجه نهایی اقدامات انجام شده از طریق پیامک برای متقاضیان را سبب رضایت از عملکرد شرکت گاز استان ایلام برشمرد.
وی اعلام نمود شرکت گاز استان ایلام با استفاده از وب سایت اینترنتی شرکت با قابلیت نظر سنجی و ثبت درخواست ، استقرار سامانه اینترنتی ارتباط با مشتریان (CRM)، اپلیکیشن اندرویدی سامانه ارتباطی شرکت گاز استان، سامانه پیامکی و تلفن گویای 4 رقمی را از کانال های ارتباطی مشتریان با شرکت گاز استان برشمرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨ - ١٤:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 367

خروج
تصاویر منتخب