صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور مدیر عامل و روسای ادارات گاز کلیه شهرستانهای استان ایلام جلسه وصول مطالبات برگزار شد

با حضور مدیر عامل و روسای ادارات گاز کلیه شهرستانهای استان ایلام جلسه وصول مطالبات برگزار شد

عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در جمع روسای ادارات گاز شهرستانهای استان، پیگیری جدی وصول مطالبات را وظیفه اصلی نواحی در خط مقدم ...

با حضور مدیر عامل و روسای ادارات گاز کلیه شهرستانهای استان ایلام جلسه وصول مطالبات برگزار شد.


عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در جمع روسای ادارات گاز شهرستانهای استان، پیگیری جدی وصول مطالبات را وظیفه اصلی نواحی در خط مقدم شرکت گاز برشمرد.
وی بر انجام تعمیرات پیشگیرانه و برنامه ریزی شده در ایستگاهها و تاسیسات شرکت گاز جهت آمادگی برقراری جریان پایدار و ایمن گاز مشترکین در فصل سرما تأکید نمود .
شمس اللهی تصریح کرد روسای ادارات گاز شهرستانها بعنوان نماینده بهره برداری هنگام تحویل گرفتن پروژه ها از مدیریت مهندسی، تمام مستندات و مکاتبات پروژه را از جمله نقشه ازبیلت و مکاتبات پروژه را نیز دریافت نمایند چرا که با به بهره برداری رسیدن هر پروژه وظایف واحد مهندسی کاهش و به وظایف واحد بهره برداری افزوده خواهد شد و در بهره برداری جامع و کامل اولین قدم وجود مستندات در اختیار بهره بردار می باشد.
وی اظهار داشت نظارت مستقیم و مستمر بر کار پیمانکاران موجب بهبود عملکرد و حسن اعتبار شهرت برای شرکت گاز می گردد لذا به منظور هماهنگی بیشتر و وحدت رویه در تعاملات اداری با سایر ادارات و ارگانها و پیمانکاران، جلسات بهره برداری بایستی با حضور روسای نواحی بصورت ماهیانه برگزار گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - ٠٧:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 259

خروج
تصاویر منتخب