صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گشت بازرسی و پایش مصرف گاز ادارات دولتی در شرکت گاز استان ایلام برقرار شد

گشت بازرسی و پایش مصرف گاز ادارات دولتی در شرکت گاز استان ایلام برقرار شد

شرکت گاز استان ایلام در راستای اجرای بخشنامه معاون اول محترم ریاست جمهوری، دستور وزیر محترم نفت و ابلاغ استاندار محترم ایلام اقدام به تشکیل گشت های ویژه پایش مصرف گاز ادارات...

گشت بازرسی و پایش مصرف گاز ادارات دولتی در شرکت گاز استان ایلام برقرار شد

شرکت گاز استان ایلام در راستای اجرای بخشنامه معاون اول محترم ریاست جمهوری، دستور وزیر محترم نفت و ابلاغ استاندار محترم ایلام اقدام به تشکیل گشت های ویژه پایش مصرف گاز ادارات و ارگانهای دولتی نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با برودت هوا و ورود جبهه هوای سرد و افزایش مصرف گاز در کشور و براساس بخشنامه صرفه جویی مصرف بهینه و ایمن گاز از سوی معان اول محترم رئیس جمهور، تشکیل جلسات مرتبط در استانداری و ابلاغ استاندار محترم به کلیه ادارات و نهادهای دولتی در جهت رعایت حداکثرصرفه جویی در مصرف گاز، شرکت گاز استان ایلام اقدام به تشکیل گشت های پایش مصرف گاز در ادارات و ارگانهای دولتی نموده و بصورت مستمر در ساعات کاری ایام هفته و نیز در تعطیلات پایان هفته به پایش مصرف گاز ادارات و نیز رعایت دمای رفاه در ادارات و ساختمانهای دولتی می پردازند.
وی با اشاره به اینکه در این پایش، میزان مصرف گاز ادارات مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت عدم رعایت مصرف و دمای رفاه، در مرحله اول نسبت به ابلاغ برگ اخطار کتبی به ادارات اقدام می نماید.
شمس اللهی تصریح کرد: در مرحله بعد و در صورت عدم رعایت مصرف، لیست اداراتی که در مصرف از رعایت صرفه جویی ننمایند به استانداری اعلام و در مراحل بعدی برابر قوانین و مقررات مربوطه رفتار خواهد شد.
وی ضمن دعوت از کلیه مدیران ادارات در جهت رعایت حداکثر صرفه جویی در ساعات اداری و خاموش نمودن وسایل گرمایشی یک ساعت قبل از اتمام ساعت کاری و نیز تعطیلات آخر هفته از کلیه همشهریان نیز درخواست نمود با توجه به افزایش مصرف گاز در کشور و در جهت کمک به برقراری جریان پایدار گاز در شبکه با رعایت حداکثر صرفه جویی و پوشیدن لباسی مناسب در داخل منازل، نسبت به کاهش دمای سیستم گرمایش خود اقدام نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨ - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 225

خروج
تصاویر منتخب