صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

افتتاح پروژه های گازرسانی شرکت گاز استان ایلام در دهه فجر

افتتاح پروژه های گازرسانی شرکت گاز استان ایلام در دهه فجر

بهره برداری از گازرسانی به 52 روستا ، 115 طرح صنعتی تولیدی و یک جایگاه CNG در دهه فجرافتتاح پروژه های گازرسانی شرکت گاز استان ایلام در دهه فجر
بهره برداری از گازرسانی به 52 روستا ، 115 طرح صنعتی تولیدی و یک جایگاه CNG در دهه فجر
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت : تعداد 52 پروژه گازرسانی روستایی ، تعداد 115 پروژه طرح تولیدی صنعتی و یک جایگاه CNG در دهه فجر امسال در استان ایلام به بهره برداری می رسد .
وی اظهار داشت با بهره برداری از این پروژه ها و نیز ادامه پروژه های در دست اجرا تا پایان سال 98 ، تعداد روستاهای گازرسانی شده در سال جاری به 93 روستا و 130 طرح صنعتی تولیدی افزایش خواهند یافت .
شمس اللهی تصریح کرد تا پایان سال جاری تعداد شهرها و روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در استان ایلام به 24 شهر با پوشش 99 درصد خانوار شهری و 470 روستا با 95 درصد خانوار روستایی خواهند رسید.
شمس اللهی بیان داشت در دولت تدبیر و امید تعداد 14 شهر با پوشش 41 درصد خانوار شهری و 429 روستا با پوشش 63 درصدی خانوار روستایی گازدار شده اند که به نوبه خود انقلابی در سبد انرژی خانواده ها در استان می باشد.
وی با بیان اینکه در سال آینده اراده کارکنان شرکت گاز استان ایلام بر تحقق اتمام گازرسانی به شهرهای باقیمانده استان و پوشش حداکثری صنایع در استفاده از گاز طبیعی و جایگزینی سوختهای فسیلی مایع قرار گرفته است.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٨ - ٠٧:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 211

خروج
تصاویر منتخب