صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

افتتاح سوله انبار مرکزی شرکت گاز استان ایلام

افتتاح سوله انبار مرکزی شرکت گاز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام ؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم افتتاح سوله انبار مرکزی شرکت گاز ...

افتتاح سوله انبار مرکزی شرکت گاز استان ایلام
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام ؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم افتتاح سوله انبار مرکزی شرکت گاز استان گفت: این سوله با 1500 متر مربع مساحت جهت نگهداری اقلام پلاستیکی ، مواد قابل اشتعال ،کنتورهای گاز و ایستگاههای گاز خریداری شده تعبیه گردیده است که برای افزایش کاربری آن در آینده ، قابلیت نصب جرثقیل سقفی و دیوار چینی نیز در طراحی آن مد نظر قرار گرفته است.
وی میزان اعتبار هزینه شده برای احداث آن 14 میلیارد ریال بوده که در مدت 9 ماه اجرا گردیده است.
شمس اللهی افزود : با توجه به موقعیت قرار گیری این سوله در آینده می توان معادل 480متر مربع پنل خورشیدی نیز روی سقف آن طراحی و نصب نمود و برق مصرفی و اضطراری مجموعه انبار مرکزی شرکت را تأمین نمود که در مبحث پدافند غیر عامل و منبع دوم تأمین انرژی و نیز در مصرف و هزینه برق انبار نیز صرفه جویی خواهد شد.
وی با بیان اینکه نگهداری اقلام مذکور در فضای باز انبار مرکزی در سالیان گذشته از ایرادات سازمان حسابرسی بوده که با احداث این سوله ،علاوه بر جلوگیری از فرسایش اقلام کم مصرف و قابل اشتعال ،احداث این سوله از دارائی های با ارزش افزوده زیاد برای شرکت تبدیل شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - ٠٩:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 164

خروج
تصاویر منتخب