صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

راه اندازی سامانه هوشمند نشت یابی در شرکت گاز استان ایلام


با همت و پیگیری واحد بازرسی فنی شرکت گاز استان ایلام، سامانه بومی هوشمند نشت یابی آنلاین نصب و راه اندازی گردید.
به گزارش روابط عمومی؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در راستای بهره گیری از تکنولوژی های نوین، صرفه جویی در زمان، کاهش ترددها و تسریع در شناسایی نشت های خطوط و شبکه توزیع گاز، سامانه آنلاین هوشمند نشت یابی بر پایه دانش بومی در شرکت گاز استان ایلام خریداری، نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی اظهار داشت: شناسایی نشت در شبکه و خطوط گاز در حداقل زمان ممکن و ارسال گزارش آن بصورت آنلاین، کاهش حوادث ناشی از نشت گاز، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، جلوگیری از هدر رفت گاز ، شناسایی نقاط پر ریسک شبکه و انشعابات و نیز کمک به پیش بینی و اخذ تمهیدات در حوزه پدافند غیر عامل از مزایای این سامانه می باشد.
شمس اللهی تصریح کرد: در این سامانه مکان دقیق آسیب های وارده به شبکه و انشعابات شناسایی و ارجاع گزارش آن بصورت آنلاین برای مدیر سیستم و واحدهای بهره برداری و نیز قابلیت ضمیمه نمودن فیلم و عکس از نشتی ها و پایش رفع آنها بصورت آنلاین را دارا می باشد.
وی اظهار داشت : با استقرار این سیستم، کنترل و مدیریت بر آمار نشتی ها ، مشخص شدن فراوانی و علل نشت بصورت علمی و دقیق پایش و مورد کنکاش قرار می گیرد و گام موثری در راستانی افزایش بهره وری و ارتقای کیفی فعالیت ها و خدمات دهی به مشترکین و کاهش هدر رفت گاز خواهد بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١١ شهريور ١٣٩٩ - ٠٩:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 118

خروج
تصاویر منتخب