صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بازدید میدانی مدیر عامل شرکت گازاستان ایلام از پروژه گازرسانی به دو شهر باقیمانده استان

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام به همراه مدیران اجرایی و ستادی شرکت از فازهای مختلف پروژه گازرسانی به شهرهای پهله و میمه بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی؛ عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در بازدید میدانی از پروژه های گازرسانی به شهرهای میمه و پهله گفت: این دو شهر، شهرهای باقیمانده استان هستند که فاقد گاز بوده و عملیات اجرایی گازرسانی به آنها با حضور 8 پیمانکار فعال در دست اجرا می باشد.
وی اظهار داشت : عملیات گازرسانی به این بخش از سال 1397 شروع شده و علیرغم توپوگرافی خشن کوهستانی ، صعب العبور بودن مسیر خط تغذیه و نوسانات شدید قیمت کالاهای اجرائی پروژه، هم اکنون با پیشرفت مجموعاً 81 درصدی در حال اجرا می باشد.
شمس اللهی تصریح کرد: طول خط تغذیه مذکور 83 کیلومتر بوده که 60 کیلومتر از سخت ترین مسیرهای آن بصورت کامل اجرا و لوله گذاری گردیده است و اجرای بقیه پروژه در حال مسیر سازی و جوشکاری می باشد.
وی افزود: به منظور تسریع در گازرسانی به این شهرها و روستاها همزمان با اجرای خط تغذیه، تاکنون 200 کیلومتر شبکه توزیع شهری و روستایی و نیز 1000 انشعاب با حضور 2 پیمانکار فعال اجرا گردیده است.
شمس اللهی گفت: برای اجرای کامل خط تغذیه و شبکه توزیع و انشعابات این پروژه بالغ بر 400 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است و انشاالله تا پایان سال جاری با بهره مندی مردم شریف بخش زرین آباد از نعمت گاز طبیعی، پرونده گازرسانی شهرهای استان بسته خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - ١٠:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 82

خروج
تصاویر منتخب