صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری، گازرسانی به 22 روستای شهرستان هلیلان به بهره برداری رسی

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری، گازرسانی به 22 روستای شهرستان هلیلان به بهره برداری رسی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ با حضور دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، مهندس سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در شهرستان هلیلان ، گازرسانی به 22

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری، گازرسانی به 22 روستای شهرستان هلیلان به بهره برداری رسید


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ با حضور دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، مهندس سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در شهرستان هلیلان ، گازرسانی به 22 روستای شهرستان افتتاح شد.
عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در مراسم افتتاح گازرسانی به روستاهای هلیلان گفت: در سال 98 ، گازرسانی به روستاهای محروم هلیلان با شتاب هر چه بیشتر در دستور کار شرکت گاز استان قرار گرفت که در دهه مبارک فجر 22 روستا مورد بهره برداری قرار گرفت که 2500 خانوار شهرستان از نعمت گاز بهره مند شدند.
وی تصریح کرد: در سال گذشته شهر توحید و روستای کهره از توابع هلیلان بعنوان اولین شهر و روستای شهرستان گازدار شده اند و عملیات گازرسانی به 8 روستای دیگر شهرستان در دست اجرا می باشد که تا پایان سال جاری کار گازرسانی به آنها نیز به اتمام می رسد.
وی با بیان اینکه با اتمام پروژه های گازرسانی فوق تا پایان سال در شهرستان هلیلان، کلیه روستاهای بخش مرکزی گازدار می شوند گفت : مابقی روستاهای باقیمانده شامل روستاهای دهستان زردلان می باشند که با توجه به وضعیت توپوگرافی، صعب العبور و دارای شرایط سخت دسترسی هستند در سال آینده در دست مطالعه، طراحی و تهیه پکیج مناقصه قرار می گیرند.
شمس اللهی اظهار داشت برای اجرای پروزه های این 22 روستا مبلغ 55 میلیارد ریال اعتبار هزینه و بیش از 2150 انشعاب نصب شده است.


  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ - ١١:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 245

خروج
تصاویر منتخب