صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

حضور مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در دفتر خبرگزاری تسنیم

عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم ایلام در گفتگوی رسانه ای با مخاطبین سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی؛ عباس شمس اللهی با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان، ارائه توصیه های ایمنی استفاده از گاز به مشترکین در شروع فصل سرما ، توصیه به رعایت صرفه جویی در مصرف گاز از مشترکین و صنایع درخواست نمود بدهی های معوق گازبهاء را پرداخت نمایند.
شمس اللهی اظهار داشت: هم اکنون 24 شهر ، 461 روستا و 800 واحد صنعتی و تولیدی در استان گازدار می باشند که سهم 99 درصد جمعیت شهری و 94 درصد جمعیت روستایی کل استان را شامل می شود.
وی تصریح کرد : هم اکنون شرکت گاز استان بالغ بر 400 میلیارد ریال مطالبات گازبهاء طلبکار می باشد لذا از کلیه مشترکین خانگی، اداری و واحدهای صنعتی نسبت به پرداخت گازبهای معوق خود اقدام نمایند.
شمس اللهی گفت: شرکت پتروشیمی و کارخانه سیمان ایلام با مجموع بدهی بالغ بر سیصد میلیارد ریال بیشترین میزان بدهی به شرکت گاز استان را دارند و عدم پرداخت به موقع این مطالبات باعث تأخیر در انجام رسالت شرکت در گازرسانی به سایر مناطق استان می گردد.
وی افزود: با توجه به شروع طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری، مشترکین گرامی از این فرصت استفاده نموده و با استفاده از توان شرکت گاز استان و بدون پرداخت هزینه، ضمن بهینه سازی موتورخانه، به کاهش هزینه مصرف گاز و کاهش آلایندگی محیط زیست و نیز کاهش استهلاک موتورخانه های خود کمک نمایند.
شمس اللهی افزود : مردم با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir و یا سایت www.goc.nigc.ir می توانند جهت بهینه سازی موتورخانه های مسکونی و تجاری خود ثبت نام نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 166

خروج
تصاویر منتخب