صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

برگزاری همایش HSE نیروهای پیمانکار در شرکت گاز استان ایلام

برگزاری همایش HSE نیروهای پیمانکار در شرکت گاز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: براساس پیگیری واحد HSE شرکت گاز استان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی

برگزاری همایش HSE نیروهای پیمانکار در شرکت گاز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: براساس پیگیری واحد HSE شرکت گاز استان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی در حین اجرای کار برای کلیه نیروهای شاغل پیمانکاری و پروژه، همایش بزرگ HSE نیروهای شرکت گاز استان در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی استان برگزار گردید.
وی تصریح کرد: اینگونه همایش ها جهت یادآوری در رعایت الزامات HSE حین کار برای کلیه نیروها و پیمانکاران و نیز بروزرسانی اطلاعات ناظرین HSE در پیمانها و تأکید بر رعایت الزامات، ضروری می باشد.
شمس اللهی در جمع نیروهای حاضر در همایش اظهار داشت: رعایت کامل قوانین و مقررات موجود و نیز فرهنگ سازی عمومی برای نیروها و پیمانکاران و مشترکین باعث کاهش خسارات وارده به اموال و تأسیسات شرکت و همچنین کاهش خسارات مالی و جانی برای شهروندان و پیمانکاران می باشد.
وی افزود: امور HSE شرکت گاز استان ایلام، ناظرین پروژه و ناظرین HSE پیمانها در اجرای مقررات و رعایت نکات ایمنی نباید هیچگونه کوتاهی و قصوری نمایند چرا که نتیجه هرگونه قصور در حوزه HSE صدماتی جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨ - ١٤:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 265

خروج
تصاویر منتخب